Архів новин 2004 - 2012

Рейтинг журнала ФОКУС відмітив президента НаУКМА

Дата публікації: 22.12.2011, 11:54

«200 самых влиятельных украинцев» орієнтуються перш за все на дослідження впливу політичної та економічної номенклатури

Судячи з оприлюдненого списку, Сергій Квіт займає 191 місце. Знаменно, що перед ним йде Олена Притула (власник і головний редактор видання "Українська правда"), а за ним - Леонід Губерський (ректор Національного університету ім. Тараса Шевченка) та Михайло Згуровський (ректор НТУУ КПІ).

Як доречно відмічають журналісти видання" ...хоча, жити в країні, де впливовість обумовлена виключно зв"язками у владі, було б неможливо. Тому у своєму рейтингу Фокус також називає імена тих, хто, на думку редакції, впливає на сердця, думки і свідомість людей в обхід корупційних та номенклатурних схем. Це діячі культури, спорту, медіаринка, вчені, духовні лідери та зірки шоу-бізнесу. Але оскільки уявлення про впливовість та механізми її використання у цьому році добряче викривлені, ці люди у рейтингу займають далекі від топових місця. "

Переклад цитати з російської виконано службою президента НаУКМА.