Архів новин 2004 - 2012

Центр реабілітаційної медицини: інноваційний медичний проект НаУКМА

Дата публікації: 23.12.2011, 10:11

Могилянка буде впроваджувати його разом з кількома партнерами

Міністерство надзвичайних ситуацій України, Інститут нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова та Національний університет «Києво-Могилянська академія» започаткували створення першого в Україні Центру реабілітаційної медицини, який буде працювати за сучасними світовими стандартами.

Основними напрямами проекту стануть розробка і впровадження сучасних методів багатопрофільної діяльності у сфері охорони здоров’я та реабілітації громадян, проведення комплексної медичної, психологічної, соціальної, освітньої та професійної орієнтації хворих в межах реабілітаційного процесу, здійснення відповідних наукових досліджень. Центр реабілітаційної медицини ляже в основу медичної кафедри та стане частиною медико-екологічного факультету Києво-Могилянської академії. Саме такий профіль підготовки фахівців потребує насамперед Київ як столиця європейської держави.