Архів новин 2004 - 2012

Відкриття виставки з нагоди 290-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Дата публікації: 10.01.2012, 16:13

Протягом року цілою низкою заходів вшановуватиме свого славетного випускника Києво-Могилянська академія. Однією з перших таких акцій є художня виставка ЛЮДИНА НА ВСІ ЧАСИ, присвячена великому українському філософу

Український фонд культури

Громадський організаційний комітет Великого проекту „Григорій Сковорода-300”

Національний університет „Києво-Могилянська академія”

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка

Видавництво „Криниця”

Редакції часопису „Пам’ять століть” і газети „Демократична Україна”

з а п р о ш у ю т ь

на відкриття художньої виставки

„Людина на всі часи” з нагоди 290-річчя від дня народження Григорія Сковороди

12 січня, з 17:30.

У 2012 році світ відзначатиме 290-у річницю від народження видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога Григорія Савича Сковороди. Протягом року цілою низкою заходів вшановуватиме свого славетного випускника й Києво-Могилянська академія. Однією з перших таких акцій є художня виставка, присвячена великому філософу.

До експозиції увійшли твори живопису, скульптури, графіки більш ніж двадцяти авторів: видатних українських митців Леоніда Тоцького, Василя Перевальського, Феодосія Гуменюка, Василя Забашти, Валерія Франчука та інших, а також молодих талановитих художників. Представлені експонати з Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди з села Сковородинівка Харківської області, де похований філософ, також з селища Чорнухи, що на Полтавщині – батьківщини Г. Сковороди.

У відкритті виставки візьмуть участь відомі діячі культури, науки, представники громадських організацій, а також мистецькі колективи: „Галявські вечорниці” з с. Чорнухи, гурт „Роксоланія” з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, студенти-актори театральної студії Києво-Могилянської академії.

Куратор проекту – Борис Войцехівський (тел.: 097-2287777)

Виставка працює з 12 січня по 2 лютого 2012 року в Галереї мистецтв імені Олени Замостян.

Адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії.

Галерея працює з 11:00 до 19:00 щоденно, крім неділі та понеділка.