Архів новин 2004 - 2012

У Могилянці пройде традиційний Різдвяний філософський диспут

Дата публікації: 11.01.2012, 15:18

Кафедра філософії та релігієзнавства НаУКМА запрошує на диспут - ПОПуляризація філософії: “ЗА” і “ПРОТИ”

Кафедра філософії та релігієзнавства НаУКМА запрошує

12 січня 2012 р., 15:00-17:30, ауд. 1-217 (Актова зала)

на традиційний Різдвяний філософський диспут

ПОПуляризація філософії: “ЗА” і “ПРОТИ”

Опоненти розглядають взаємодію і взаємопроникнення форм масової культури й масових медіа та філософії і філософських канонів.

Чим корисні великі наклади спрощених викладів філософії - «Філософія за 90 хвилин»?

Чи допоможуть мисленню світоглядні дискусії у «культових» текстах масової культури: «Доктор Хаус і філософія», «Гаррі Потер і філософія: а що як Аристотель керував би Гогвардсом?», «Губка Боб і філософія»?

Чому використання бренду «філософія» допомагає продажу товарів - «Пиво і філософія»?

Чи може мистецтво замінити філософські дискусії?

Опоненти будуть обстоювати власну оцінку цих явищ або як продуктивних, або як руйнівних для подальшого існування й розвитку філософії, історико-філософського архіву, філософської освіти, а ментори оцінять їх риторичну й ораторську майстерність.

Дискутанти:

Петрівна Наталя, Деміна Аліса, Пасюк Марта, Чернуха Тетяна, Король Анастасія, Корсун Ярослава, Коцюбняк Тетяна - студенти бакалаврської програми 4 р.н.

Ментори:

викладачі кафедри - доктор філософських наук Ірина Бондаревська, кандидат філософських наук Віктор Козловський, доктор філософських наук Тарас Лютий, доктор філософських наук Михайло Мінаков, доктор філософських наук Юрій Сватко.

Координатори заходу:

кандидат філософських наук Людмила Архипова, аспірантка каф. філософії та релігієзнавства НаУКМА Олександра Жерибор,студентка 4 р.н.Тетяна Коцюбняк.

Запрошені: студенти та викладачі НаУКМА, студенти Національного педуніверситету ім. М. Драгоманова.