Архів новин 2004 - 2012

У Могилянській бібліотеці відбудеться презентація біобібліографічного покажчика

Дата публікації: 26.01.2012, 12:29

Покажчик «Андрій Миколайович Гірник» видано у серії «Вчені НаУКМА» та укладено до 60-річного ювілею

Покажчик видано у серії "Вчені НаУКМА" та укладено до 60-річного ювілею викладача кафедри зв'язків з громадськістю, психології та педагогіки НаУКМА, кандидата філософських наук, професора, відомого українського науковця Андрія Миколайовича Гірника.

Видання репрезентує друковані праці вченого за 1973-2010 рр.,літературу про діяльність А.М. Гірника, анотовані матеріали про вченого та праці Андрія Миколайовича, розміщені в мережі Інтернет. Зі вступних статей М. Мацейківа, П. Гірника, С. Саламатової, В. Саламатова, Г. Атаманчука, Ю. Сватка зацікавлений читач дізнається про основні віхи життєвого та творчого шляху Андрія Миколайовича, його наукову діяльність як одного з провідних фахівців у галузі психології та конфліктології в Україні.

Покажчик розміщено в електронному архіві НаУКМА за адресою http://www.ekmair.ukma.kiev.uahandle/123456789/888

Місце презентації - Бібліотека Антоновичів НаУКМА, читальна зала 22, 2 поверх.

Початок о 15-00