Архів новин 2004 - 2012

Нагородження студентів НаУКМА - лауреатів Стипендіальної програми компанії BDO 2011-2012 н.р.

Дата публікації: 02.02.2012, 20:22

Програма створена для студентів старших курсів спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» кращих ВНЗ

Нагородження переможців конкурсу з розв’язку кейсів у рамках Стипендіальної програми компанії BDO.

Середа, 8 лютого, о 15:00, ауд. 6-201

Міжнародна аудиторська компанія BDO започаткувала стипендійну програму для студентів старших курсів спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» кращих ВНЗ.

Мета Стипендіальної програми BDO 2010/2013 – допомогти студентам розкрити свій потенціал, сприяти їх професійному зростанню, створити кадровий резерв молодих спеціалістів, а також привнести практичний досвід BDO в Україні у теоретичне навчання.

У 2011-2012 н.р. відбувся Конкурс на розв’язання практичного завдання 1-го рівня складності (Case Study). Переможці конкурсу:

• мають унікальну можливість пройти стажування в одній з найбільших у світі мереж транснаціональних аудиторських та консалтингових організацій, зокрема в міжнародній аудиторській компанії BDO в Україні

• нагороджуються почесними дипломами та подарунками від книжкового партнера конкурсу – магазину «Бізнес-Книга».

•робота студентів, яка посіла перше місце, буде опублікована на сайті BDO.

Лауреатами конкурсу 2010-2011 навчального року стали студенти ФЕН НаУКМА Юлія Скрекотень (1 місце) та Арина Селюкова (2 місце).

Тож приходь 8 лютого і дізнайся, хто став лауреатом Конкурсу 2011-2012 н.р. та учасником Стипендіальної програми BDO 2010/2013!

BDO в Україні - провідна національна аудиторсько-консалтингова група компаній, що є членом BDO International, п'ятої в світі за об'ємом сукупної виручки міжнародної мережі незалежних аудиторських і консультаційних компаній. Понад 18 років компанія надає послуги, що відповідають високим світовим стандартам BDO, володіючи при цьому сильними місцевими знаннями. BDO в Україні надає широкий спектр послуг в галузі аудиту, консультування з оподаткування та права, фінансового консультування, операцій з капіталом, реструктуризації, управлінського консалтингу, а також послуг із стійкого розвитку компанії.

Компанія BDO в Україні та НаУКМА вже тривалий час є партнерами. У 2000-2004 рр. – компанія була у складі Довірчої ради НаУКМА. Сьогодні Президент компанії пані Алла Савченко є членом Довірчої Ради НаУКМА і активно сприяє розвитку проектів Академії.