Архів новин 2004 - 2012

У Могилянці пройде науковий семінар «ЧИТАЄМО ДЖЕЙМСА МЕЙСА»

Дата публікації: 17.02.2012, 11:29

Його проводять до 60-річчя з дня народження вченого, в рамках постійно діючого наукового семінару «Голодомор 1932-1933 років в Україні у світлі Закону «Про Голодомор» і міжнародного права»

20 лютого 2012 р.,понеділок, о 12.00, Кабінет-архів Джеймса Мейса, Староакадемічний корпус, вул. Cковороди,2.

Організатори - Кафедра міжнародного права і спеціальних правових наук, Центр міжнародного захисту прав людини, Наукова бібліотека НаУКМА.

У програмі:

Таїса Сидорчук(к.і.н., НаУКМА), Ганна Хроболова (наукова бібліотека НаУКМА). Особливості й унікальність архівного фонду Дж.Мейса.

Мирослава Антонович (НаУКМА). Знайомство з Джеймсом Мейсом.

Олена Попова (НаУКМА). James E. Mace "Soviet Man-Made Famine in Ukraine".

Керолін Фостейн(Фулбрайтівський дослідник, США).James Mace “The Politics of Famine: American Government and Press Response to the Ukrainian Famine, 1932-1933, Holocaust Genocide Studies”.

Катерина Карацюба(НаУКМА). Джеймс Мейс «Спадщина Голодомору: Україна як постгеноцидне суспільство», «Урок геноциду".

Михайло Карпа (НаУКМА). Джеймс Мейс «Ваші мертві вибрали мене…».

Анна Бабко (НаУКМА). James Mace "The man-made famine of 1933 in Soviet Ukraine: what happened and why".