Архів новин 2004 - 2012

Масляна у Могилянці

Дата публікації: 20.02.2012, 08:28

Організують її Ініціативна група ФЕН за підтримки «Студентської колегії», «Спудейського братства», організації «Спас» та радіо «К:)ВІТ»

25 лютого 2012 року, субота, з 13:00 до 19:00, на другому містечку КМА відбудеться святкування Масляної за справжніми українськими традиціями та звичаями.

Гуляння розпочнеться із святкового ярмарку та розпису писанок. Також Ви зможете брати участь у квесті, організованому Студентською колегією. Після цього Ви зможете поринути у справжні українські забави, навчитися народним танцям, почути та поспівати з нами веснянки, і звичайно ж протягом свята Ви зможете скуштувати смачних млинців, і зігрітися гарячим чаєм. Наприкінці свята Вас чекає… сюрприз.

Організатори – Ініціативна група ФЕН за підтримки «Студентської колегії», «Спудейського братства», організації «Спас» та радіо «К:)ВІТ».