Архів новин 2004 - 2012

Презентація антології «Ми не українофіли»

Дата публікації: 20.02.2012, 08:34

Її проводить Центр польських і європейських студій НаУКМА, за участі одного з упорядників книги – екс-заступника міністра закордонних справ Польщі, депутата Європарламенту Павела Коваля

Четвер, 23 лютого 2012 р.,о 17:00, Центр польських і європейських студій НаУКМА, Волоська, 10 (6 корпус НаУКМА).

У заході візьме участь один із упорядників книги – екс-заступник міністра закордонних справ Польщі, депутат Європарламенту Павел Коваль.

До виступів запрошені:

Ігор Ільюшин - доктор історичних наук, завідувач кафедри міжнародних відносин Київського славістичного університету;

Ігор Гирич - кандидат історичних наук, завідувач відділу джерел із історії України ХІХ-початку ХХ століття Інституту української археографії і джерелознавства НАН України;

Микола Рябчук - політолог, журналіст;

Сергій Гірік - перекладач книги

та Оля Гнатюк.

У антології зібрано тексти польських політичних мислителів 90-х років XIX – 80-х років XX століття, предметом яких є українсько-польські стосунки, проблеми співжиття українців і поляків на землях етнічного прикордоння, питання незалежності України та можливі сценарії розвитку відносин між Україною та Польщею як самостійними державами. Книга дає читачеві можливість сформувати уявлення про еволюцію поглядів польських інтелектуалів на Україну та українців протягом одного з найдраматичніших періодів історії двох народів.