Архів новин 2004 - 2012

У приміщенні Музею НаУКМА відбудеться презентація книги «Михайло Драгомиров»

Дата публікації: 28.02.2012, 07:43

Буде представлено постать Михайла Драгомирова – військового та державного діяча, генерал-губернатора Київського, Подільського, Волинського (у роках 1898-1904), його роль в історії України та світу

29 лютого о 18-00 в приміщенні Музею НаУКМА відбудеться презентація книги Матвієнко А.А.Михайло Драгомиров. - К.;Конотоп: Віпол, 2005. – 416 с.

Головний доповідач - Драгомиров Олександр, Голова правління фонду Драгомирових.

В ході презентації буде представлено постать Михайла Драгомирова – військового та державного діяча, генерал-губернатора Київського, Подільського, Волинського (у роках 1898-1904), його роль в історії України та світу. Учасники презентації дізнаються про історію роду Драгомирових (від 1413 р., Городельська унія), чому і за що шанують Драгомирова в Болгарії, про Михайла Драгомирова в образі отамана Сірка («Козаки пишуть листа турецькому султану»), внесок Драгомирова у розвиток української науки, освіти, культури.

До участі в презентації запрошені: Квіт Сергій Миронович, Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія», Володимир Панченко, професор кафедри літератури та іноземних мов НаУКМА, Дімітар Цветков Владіміров, Надзвичайний і повноважний посол Болгарії в Україні, Попов Олександр Павлович, Голова Київської міської державної адміністрації, Маріо Драгі, Президент Європейського центрального банку, Переверзєв Петро Петрович, Голова правління ПрАТ «Українська міжбанківська валютна біржа», Божко Олександр Федорович, Президент Міжнародного Чорнобильського фонду, Патока Анатолій Дмитрович, Радник Прем’єр-Міністра України, Сенченко Микола Іванович, Директор Книжкової палати України імені Івана Федорова, Сур Євген Георгійович, Президент міжнародної будівельної компанії МОСТ, засновник благодійного фонду «Веселка», Матвієнко Андрій Андрійович, Член Національної спілки журналістів України, дослідник біографії та літературної спадщини Драгомирова М.І., автор книги «Михайло Драгомиров», нащадки роду Драгомирових-Драгомирецьких, професори та спудеї НаУКМА.