Архів новин 2004 - 2012

Запрошуємо на заняття природничої школи ДИВОВИЖНИЙ СВІТ

Дата публікації: 03.04.2012, 12:12

Її 7-8 квітня проводять у Міжрічинському парку випускники-природничники Києво-Могилянської академії

Вже другий рік випускники-природничники Києво-Могилянської академії проводять природничі школи "Дивовижний світ". Наука - не тільки для науковців. Кожен може навчитись розрізняти птахів або рослини, розумітись як і чим живе болото або луки. Долучайтесь до нашої громади і починайте відкривати природничі таємниці.

Заняття 7-8 квітня розраховано на 1,5 дні. Виїзд в суботу о 12.00 від ст. м. Героїв Дніпра, а повертаємося о 20.30 в неділю. На занятті ви матимете змогу спостерігати за птахами на березі р. Десна, слухати вночі сов, вранці пройтися справжнім болотом (бахіли будуть видані на місці) і спостерігати у біноклі та слухати весняних птахів (тетеруків, бекасів, сірих журавлів та ін.), а потім матимете можливість позмагатися у фотографуванні та визначенні птахів командами та зробити власними руками шпаківню, совятник чи синичник. А крім цього, Ви зможете прогулятися екологічною стежкою, дізнатися, як кожного дня охороняють природу співробітники Міжрічинського парку та посмакувати їжею на вогнищі і трав'яним чаєм!

Для участі реєструйтеся та ознайомтеся із деталями на сайті Екоклубу.