Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 22.11.2005, 15:28

Сьогодні річниця виступу НаУКМА в оборону власних прав виборця і захисту честі і гідності громадянина України

22 листопада 2004 року студенти та викладачі НаУКМА виступили в оборону власних прав виборця і захисту честі і гідності громадянина України.

Про весь перебіг подій та участь НаУКМА у Помаранчевій революції, ви можете дізнатися з фотоальбому-хроніки "Ми йдемо".
Видання "Ми йдемо!" задокументувало у слові та фотографії тривожні та напружені дні Помаранчевої революції. Назву цій унікальній  книзі, виданої українською та англійською мовами, дала акція "Ми йдемо!", яку могилянці оголосили 25 листопада:

"Ми йдемо!". "Йдемо до офісів тих владних структур і організацій, які не почули голос народу".

Яскравий історичний документ вміщує відкриті листи-звернення до представників української влади, враження і спостереження студентів НаУКМА, опубліковані в пресі, більше 250 світлин наших фотокореспондентів.

Фотоальбом  можна придбати у Видавничому домі "Києво-Могилянська академія".

Вартість - 70 грн.