Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 20.01.2006, 17:42

Лауреатом Ґранту випускників НаУКМА "За кращий професійний англомовний курс. Відзнака випускників НаУКМА" став Євгеній Орел, доцент кафедри економічної теорії

Лауреатом Ґранту випускників НаУКМА "За кращий професійний англомовний курс. Відзнака випускників НаУКМА" - за курс прочитаний в осінньому триместрі 2005/06 року, став Євгеній Орел,  доцент кафедри економічної теорії. Ґрант був отриманий за курси: "Основи економічної теорії" (для студентів ФПрН),  і "Соціальна економіка" (для студентів ФЕН). Розмір ґранту - 6 000 грн.

Ґрант "За кращий професійний англомовний курс. Відзнака випускників НаУКМА" - це перший фандрезінговий проект випускників Академії, метою якого є підтримка стратегічно важливих напрямків розвитку Академії, а саме:
 -  Заохочення англомовності в освітній політиці НаУКМА;
 -  Визнання професійних успіхів викладачів НаУКМА;
 -  Впровадження нових змістових компонентів і методик викладання, здобутих викладачами НаУКМА під час стажування/навчання у закордонних інституціях;
 -  Залучення в процесі викладання найновіших англомовних друкованих та електронних джерел;

Другий етап конкурсу на здобуття Ґранту випускників НаУКМА "За кращий професійний англомовний курс. Відзнака випускників НаУКМА", за прочитання англомовних спеціалізованих курсів у весняному триместрі 2005/2006 н.р., буде оголошено в кінці січня 2006 року.