Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 21.12.2004, 14:06

НаУКМА оголошує набір слухачів на сертифікатну програму “Практична психологія”

НаУКМА оголошує набір слухачів на сертифікатну програму “Практична психологія”. Програма існує вже третій рік і здобула велику популярність серед студентів магістеріуму та вільних слухачів. Участь у програмі допоможе краще зрозуміти себе та інших, отримати базові навички з психодіагностики, спілкування та управління людьми. Програма складається з 6 практично орієнтованих курсів (частка практичних занять – 40-50%), частина занять відбувається у формі соціально-психологічного тренінгу. Заняття проводитимуть відомі в Україні фахівці – доктори і кандидати наук.

• Практична психологія (доц. С.Васьківська);
  • Вступ до психодіагностики (доц. Т.Кружева);
  • Психодіагностика особистості (доц. Т.Кружева);
  • Організаційна психологія та управління персоналом (доц. А.Боднар);
  • Психологія та технологія посередництва у конфлікті (проф. А.Гірник);
  • Психологія праці (проф. В.Рибалка, доц. Л.Копець).

Тривалість навчання – 1 рік (три триместри - 192 аудиторних години). Щотижневе навантаження від 4 до 8 годин лекцій та групових занять.

Слухачі, які прослухають усі курси та успішно складуть іспити, отримують сертифікат НаУКМА.

Приймаються особи з вищою і базовою вищою освітою, які сплатять вартість навчання у розмірі 2000 грн.  до 15 січня 2005 року (можлива безготівкова оплата).

Початок занять – січень 2005 року. За Вашим вибором Ви можете навчатися:       1) в денних групах (разом з студентами магістеріуму НаУКМА) з 13.30  до 18.00  один раз на тиждень; 2) у вечірніх групах з 18.00 до 20.50 два рази на тиждень;     3) на модульних курсах (тривалість модуля – 2-3 дні по 8 годин в день)

Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: (044) 425 3124 (кафедра психології, педагогіки та конфліктології НаУКМА).

Заявку на участь просимо надсилати електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за адресою: 04070, Київ, вул. Сковороди, 2, корп. 4, к.251. Кафедра психології, педагогіки та конфліктології НаУКМA