Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 07.02.2006, 14:32

З 6 по 10 лютого у НаУКМА проходитиме п'ятиденний тренінг для журналістів регіональних засобів масової інформації

З 6 по 10 лютого у НаУКМА Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Центр медіареформ проводять для журналістів регіональних ЗМІ п'ятиденний тренінг "Висвітлення виборів у ЗМІ".

Тематика тренінгу:

Інформування виборців як відповідальність ЗМІ у демократичних виборах.
Етичний вибір журналіста. Об'єктивне інформування громадян.
Техніка інтерв'ю. Як добитися від кандидатів правдивих відповідей.
Методика висвітлення виборчих перегонів. Просвіта виборців, організація дебатів.
Партнерство між друкованими та електронними ЗМІ.

Тренінг зібрав близько 30 учасників з різних регіонів України і є чудовою нагодою не тільки опанувати навички висвітлення парламентських виборів, але й поспілкуватися один з одним та дізнатися більше про роботу ЗМІ в усіх куточках України.

Тренінг проводиться за участі експертів Міжнародного Центру для Журналістів (International Center for Journalists) у Вашингтоні (США) Енн Імсе та Магди Волтер, а також українського медіа юриста, директора Інституту медіа права Тараса Шевченка.

В рамках тренінгу відбудеться засідання круглого столу "Редакційна політика ЗМІ в період виборів 2006", організоване Незалежною медіа профспілкою України.