Архів новин 2004 - 2012

"Лабораторія наукового перекладу"

Дата публікації: 22.02.2006, 15:02

З'явилася оновлена версія словника "Лабораторії наукового перекладу євроінтеграційної термінології"

На сторінці проекту "Лабораторія наукового перекладу" Молодіжного гуманітарного центру з'явилася оновлена версія словника термінів, терміносполук та словосполук "Лабораторії наукового перекладу євроінтеграційної термінології", який було узгодженого на 14 термінологічних семінарах проекту проведених у липні - листопаді 2005 року.

Оновлений словник стане основою чотиримовного "Словника термінології Європейського Союзу", видання якого планується "Лабораторією" наприкінці 2006 року.

Словник доступний за адресою:

Проект "Лабораторія наукового перекладу", який здійснює Громадська організація "Молодіжний гуманітарний центр" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та за сприяння Національного університету “Києво-Могилянська академія”, є спробою започаткувати детальне фахове обговорення стратегії та наукової якості перекладів українською мовою західної літератури з гуманітарних та суспільних дисциплін.