Архів новин 2004 - 2012

Конкурс на заміщення посади

Дата публікації: 24.02.2006, 20:23

Директор Культурно-мистецького центру НаУКМА, термін подання документів - 7 березня 2006 р.

Національний університет "Києво-Могилянська академія"
оголошує конкурс на заміщення посади
директора Культурно-мистецького центру НаУКМА

Напрями діяльності:
* Впровадження в життя концепції: "НаУКМА  - активне культурно-мистецьке середовище України".
* Розвиток кращих мистецьких традицій Києво-Могилянської академії та презентація різноманітних напрямів сучасного українського, а також кращих зразків зарубіжного мистецтва.
* Координація діяльності творчих колективів НаУКМА та студентських об'єднань.
(Всього 15 колективів, в т.ч. Хорова капела "Почайна", Ансамбль старовинної музики, Театральний центр НаУКМА, Галерея мистецтв НаУКМА, Музей Івана-Валентина Задорожного, Художня студія, Кіноклуб тощо).
* Організація та проведення мистецьких акцій в НаУКМА на високому художньо-професійному рівні.
* Адміністративно-господарські функції: перетворення 4-х поверхової будівлі КМЦ на сучасний конференційний і мистецький центр

Вимоги до претендента:
1. Вища освіта, бажано у мистецькій або гуманітарній сфері
2. Знання історії та традицій Києво-Могилянської академії
3. Володіння робочими мовами НаУКМА: українською та англійською
4. Організаторські та комунікативні здібності
5. Бажаний досвід роботи у творчих проектах та адміністративній роботі

Іспитовий термін - 2 місяці
Початкова зарплата - 880  грн

Документи подавати на ім'я президента НаУКМА В.С. Брюховецького до 7 березня 2006 року:
* заяву про участь у конкурсі;
* короткий життєпис (CV), включаючи інформацію про участь у творчих проектах, якщо це мало місце);
* контактні телефони 2-х осіб, які можуть рекомендувати претендента;
* копії документів: про вищу освіту, трудової книжки.

НаУКМА, Київ 04070, вул. Сковороди, 2
Служба віце-президента з розвитку НаУКМА
Тел./факс 463-7112
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.