Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 07.04.2006, 12:14

Студентська організація "Екоклуб НаУКМА" представляє громадськості України та Великобританії фотовиставку "Чорнобиль сьогодні: 20 років після аварії"

Фотовиставка "Чорнобиль сьогодні: 20 років після аварії"

5 квітня 2006 року в галереї Культурно-мистецького центру НаУКМА "ПідWall" (вул. Іллінська, 9)   відбулось відкриття виставки фотографій, картин та дитячих малюнків "Чорнобиль сьогодні: 20 років після аварії".

З 24 квітня по 7 травня експонуватиметься у галереї Оксфордського університету.

На виставці представлені роботи фотоаматорів та професійних фотографів, які висвітлюють сучасний стан зони відчуження;  малюнки дітей-переселенців із Зони відчуження, що демонструють їх сприйняття аварії на Чорнобильській АЕС; а також картини художника Супруна О.І.

Завдання проекту: привернути увагу громадськості України та Великобританії до  наслідків Чорнобильської аварії; продемонструвати сучасний стан зони відчуження та підкреслити її унікальність як екологічно цінної території, де відбуваються процеси відновлення природних екосистем в умовах повної відсутності людського тиску.

Організатор виставки - "Екоклуб НаУКМА",