Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 10.04.2006, 13:49

7 квітня під час засідання 14-ої сесії Академічної конференції відбулося нагородження співробітників НаУКМА.

Тетяні Ярошенко, директору наукової бібліотеки НаУКМА, було вручено орден княгині Ольги III ступеня,

Костянтину Сігову, директору Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА - орден "За заслуги" III ступеня.

Присвоєно почесне звання "Заслужений працівник освіти України" професору НаУКМА Валерію Хмельку.
(Згідно УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1677/2005 від 30 листопада 2005 р. "Про відзначення державними нагородами України з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України
1 грудня 1991 року").

За значний внесок у справу відродження та розвитку Києво-Могилянської академії медалі святого Петра Могили отримали:

Михайло Кірсенко, доктор історичних наук, професор
Валентина Ковальчук, помічник президента НаУКМА
Ганна Лохманова, керівник відділу по контролю та діловодству НаУКМА
Наталія Казакова, заступник директора бібліотеки НаУКМА з наукової роботи
Іван Руденко, начальник експуатаційно-технічного відділу з капітального будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту та експлуатації

Диплом Києво-Могилянського братства було вручено Михайлу Винницькому, доктору філософії, доценту кафедри соціології.

Також під час засідання Академічної конференції було вручено сертифікати Лауреатам Професорських стипендій на 2006-2007 навчальний рік.

Щорічну стипендію ім. Юліяна Винницького для професорського-викладацького складу кафедри біології  Факультету природничих наук (стипендійний фонд Івана, Іроїди та Михайла Винницьких (Канада)) отримав Максим Антонюк, доцент кафедри біологічних наук, кандидат біологічних наук.

Лауреатом щорічної стипендії ім. Ореста Турчина для професорсько-викладацького складу кафедри соціології Факультету соціальних наук та соціальних технологій (стипендійний фонд Марти Турчин (Канада)) став Олександр Виноградов, доцент кафедри соціології, кандидат психологічних наук.

Щорічну стипендію  клубу Козбілд для професорсько-викладацького складу Факультету правничих наук (стипендійний фонд клубу Козбілд (Канада)) отримала Мирослава Антонович, доцент кафедри загаль-ноправових наук, магістр права, кандидат філологічних наук.

Роксолана Ханник-Посполітак, доцент, кандидат юридичних наук, стала лауреатом щорічної стипендії ім. отця Маріяна та доктора Романа Цюрковських  для професорсько-викладацького складу Факультету правничих наук  (стипендійний фонд Фундації ім.отця Маріяна та доктора Романа Цюрковських (Канада)).

Щорічну стипендію для професорсько-викладацького складу кафедри політології  Факультету соціальних наук та соціальних технологій (стипендійний фонд Марії та Романа Винницьких (Канада)) одержала Маргарита Чабанна, старший викладач кафедри політології.

Лауреатом щорічної стипендії ім. Михайла Лебідя для професорсько-викладацького складу кафедри історії Факультету гуманітарних наук (стипендійний фонд Романа Винницького (Канада)) стала Наталія Яковенко, професор, доктор історичних наук.