Архів новин 2004 - 2012

7 квітня у спеціалізованій вченій раді з технічних наук НаУКМА

Дата публікації: 10.04.2006, 13:55

7 квітня у спеціалізованій вченій раді з технічних наук НаУКМА успішно захистила свою кандидатську дисертацію Ганна Побігай

7 квітня у спеціалізованій вченій раді з технічних наук НаУКМА, що є єдиною в Україні зі спеціальності 05.17.18 – мембрани та мембранна технологія,  успішно захистила  кандидатську дисертацію на тему “Формування і структура полімерних мембран з антибактеріальними властивостями” Ганна Побігай - остання аспірантка видатного вченого і першого віце-президента НаУКМА,  доктора хімічних наук, професора Михайла Теодоровича Брика.

Велика подяка співробітникам кафедрі хімії та особливо - завідувачу к.х.н. Бурбану Анатолію Флавіановичу та вченому секретареві спецради, к.х.н. Коноваловій Вікторії Валеріївні за відмінну організацію та проведення захисту дисертації.

Відділ докторантури та аспірантури вітає Ольгу Германову та Ганну Побігай з достроковим та успішним закінченням аспірантури і бажає досягнення нових вершин у подальшій науковій діяльності.