Архів новин 2004 - 2012

"Влада, ЗМІ та громадські організації: новий формат взаємодії"

Дата публікації: 15.04.2006, 13:32

14 квітня Центр медіареформ спільно з Департаментом комунікацій влади та громадськості КМУ провели "трикутний стіл"

14 квітня Центр медіареформ спільно з Департаментом комунікацій влади та громадськості Кабінету Міністрів України провели "трикутний стіл" на тему "Влада, ЗМІ та громадські організації: новий формат взаємодії". На заході були присутні представники трьох вищезазначених сторін з усіх регіонів України. Як представники медіа і громадського сектору, так і представники влади мали змогу висловити свої пропозиції, задати питання і одержати на них відповіді.
Наприкінці засідання декан факультету соціальних наук та соціальних технологій НаУКМА, директор Центру медіареформ Сергій Квіт вручив призи переможцям Всеукраїнського конкурсу "Люди і влада: хто кому служить?"