Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 17.04.2006, 14:52

19-20 травня 2006 р. м. Львів, конференція для викладачів економічних дисциплін "Сучасні підходи до економічної освіти, досліджень та професійного розвитку"

Українська асоціація економістів (УАЕ) в співпраці з Центром економічних досліджень та освіти (EROC) та Львівським банківським інститутом (ЛБІ) запрошують взяти участь у науково-практичному семінарі на тему "Сучасні підходи до економічної освіти, досліджень та професійного розвитку". Конференція проходитиме 19-20 травня 2006 року у м. Львові, в приміщенні Львівського банківського інституту (м. Львів, просп. Шевченка, 9).

40 відібраних учасників конференції отримають гранти, що покриватимуть вартість поселення у готелі, харчування та деякі інші витрати на конференцію, окрім вартості подорожі (витрати на залізничні квитки учасники семінару покривають з власних коштів).
У зв'язку із обмеженою кількістю місць (40 учасників) та бюджетом на гранти, учасники конференції будуть відібрані на конкурсній основі.

Термін подання аплікацій на участь у семінарі до 22 квітня 2006 р.
Всі аплікаційні документи слід надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати конкурсного відбору будуть повідомлені не пізніше 26 квітня 2006 року. Робочими мовами конференції є українська та англійська.

Детальніша інформація:
Ярослава Наймушина,