Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 21.02.2005, 13:02

17 лютого відбулися радіодебати в рамках першої програми пілотного проекту української служби Бі-Бі-Сі "Ваш голос – на хвилі Бі-Бі-Сі", в яких активну участь взяли студенти НаУКМА

(image) 17 лютого відбулися радіодебати в рамках першої програми пілотного проекту української служби Бі-Бі-Сі "Ваш голос – на хвилі Бі-Бі-Сі", в яких активну участь брали наші студенти. Серед них політологи Дар'я Орлова, Анна Воробйова,  Антонова Ганна, Максим Яковлєв; правники Володимир Сологуб, Олександр Харченко, Тетяна Федченко, Тарас Чорній; соціолог Ольга Гаригіна; інформатик Дарина Бронникова; економіст Ольга Закревська та філолог Наталя Бендель.

На їхні запитання стосовно люстрації, заяви про відставку Міністра юстиції Романа Зварича, про поділ влади та бізнесу відповідали народний депутат, член СДПУ(о) Володимир Заєць, народний депутат, екс-міністр екології та навколишнього середовища Іван Заєць та Єгор Соболєв, журналіст, оглядач щотижневика "Дзеркало тижня"  та журналу "Кореспондент".