Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 01.03.2005, 12:54

Випускниця НаУКМА Наталія Кияк, представник київської організації "Пласт" НСОУ, стала одним з переможців конкурсу "Волонтер року 2005"

25 лютого оголошено переможців конкурсу "Волонтер року 2005". Серед них випускниця Києво-Могилянської Академії Наталія Кияк, представник київської організації "Пласт" НСОУ.

Метою конкурсу є публічне визнання праці волонтерів у громадських, державних та комерційних організаціях міста Києва, висловлення подяки людям, які віддають свій час, знання, сили, енергію, вміння, наснагу, працюючи на користь суспільства.

Привітати учасників конкурсу “Волонтер року 2004” були запрошені: Алла Бельська, ГО “Матері і сестри – молоді України”; Мар`яна Воронович, журналістка телеканалу 1+1; Наталя Шумкова, віце-президент з розвитку Національного університету “Києво-Могилянська академія”; Олександра Смаль, адміністратор кінотеатру “Кінопалац”; Петро Мартин, директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”; Сніжана Коломієць, ООН; Тамара Манько, директор загальноосвітньої школи-інтернату №14; Тарас Логгінов, голова Молодіжної громадської організації “Клуб “Компас”.

Церемонію нагородження було проведено в актовому залі 1-го корпусу Національного університету „Києво-Могилянська Академія”.