Архів новин 2004 - 2012

Угода з університетом Св. Томаса

Дата публікації: 06.10.2006, 13:20

Підписано угоду про співпрацю між НаУКМА і університетом Св. Томаса

Підписано угоду про співпрацю між НаУКМА та університетом Св. Томаса, Мінесота, США http://www.stthomas.edu/(26 вересня). Співпраця, передбачена угодою, полягає у спільних дослідницьких програмах, розробці і впровадженні спільних академічних програм, обміні студентами, аспірантами, представниками науково-викладацького складу.

Угода є логічним продовженням і посиленням успішної чотирирічної співпраці між НаУКМА і університетом Св. Томаса, серед якої є успішні спільні курси в kmbs, публікація статті Джона Конбере і  Алли Георгіаді з партнерського університету «Впровадження систем управління конфліктом для покращення організаційного клімату» в збірнику «Конфліктологічна експертиза: теорія і методика», випуск V, Київ, 2006 під редакцією Андрія Гірника, завідуючого кафедрою психології, педагогіки та конфліктології НаУКМА; приїзд докторантів університету Св. Томаса до України для проведення консалтингових проектів з управлінського розвитку, один з яких було проведено в НаУКМА тощо. Координатор проекту - Віце-президент з міжнародного співробітництва Катерина Максим.