Архів новин 2004 - 2012

Другий Ярмарок української книги до Дня Києво-Могилянської академії

Дата публікації: 13.10.2006, 21:49

15 жовтня на Контрактовій площі 25 кращих видавництв Києва, Львова, Харкова запропонували свою продукцію киянам і гостям міста

15 жовтня на Контрактовій площі  Києва на  киян чекатимуть 25 кращих видавництв Києва, Львова, Харкова.
В НаУКМА започаткована гарна традиція – вже вдруге до Дня народження Києво-Могилянської академії (15 жовтня 1615 р.) відбудеться  книжковий ярмарок.
15 жовтня, з 10:00 до 18:00 на Контрактовій площі відомі українські видавництва пропонуватимуть свої нові видання.  На киян чекатимуть 25 (проти 14-ти у 2005 році) кращих видавництв Києва, Львова, Харкова.

Серед учасників Ярмарку серйозні наукові видавництва:  «Дух і літера», Видавництво Соломії Павличко «Основи», Видавничий дім «Стилос», видавництво «Критика», Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», Українська видавнича спілка.
Найпотужніші видавництва, серед яких  «Знання», «Дакор», «Кондор», що спеціалізуються на виданнях для вищої школи, та видавництво «Освіта», яке забезпечує підручниками та навчальними посібниками середню школу, викличуть зацікавленість у студентів, школярів та їх батьків.
Видання духовного та релігійного змісту будуть представлені видавництвом «Свічадо».
Видання для широкого кола читачів запропонують «Зелений пес», «Нора друк», Видавничий дім «Амадей»,   для дітей - «Веселка», художню літературу харківське «Фоліо», українську модерну літературу та літературознавчі  дослідження – культове идавництво «Факт», м. Київ.

Новинки мистецького друку публіка побачить на ятках  видавництв «Мистецтво» і «Родовід»; карти та картографічну продукцію представлятиме  Інститут передових технологій.

Святкування Дня Академії відбувається за підтримки Подільської районної в м.Києві державної адміністрації (голова п. Євген Романенко), ТОВ «Ватмір» (директор Тетяна Хвостик) та ТМ «Славутич».

Запрошуємо могилянців, киян та гостей Києва!

Повний перелік видавництв (на 13 жовтня):

1. ТОВ Видавничий дім «Києво-Могилянська академія»
2. Науково-виробниче об’єднання «Дух і літера»
3. Видавництво Соломії Павличко «Основи»
4. ТОВ Видавництво «Критика»
5. ТОВ «ВІП-Агенство» (офіційний дистриб’ютор німецького видавництва «Hueber»
6. ПП. Видавничий дім «Амадей»
7. Видавництво «Літера – нова» (м. Харків)
8. Державне спеціалізоване видавництво дитячої літератури «Веселка» - вже зробили внесок на МБФВ КМА
9. Державне спеціалізоване видавництво  «Освіта»
10. ТОВ Видавництво «Задруга»
11. ТОВ «Кондор» - видавничо-книготорговельна компанія