Архів новин 2004 - 2012

Ґрант Андрія Сивоконя

Дата публікації: 20.10.2006, 17:03

16 жовтня на урочистому зібранні могилянців оголошені результати конкурсу на Ґрант Андрія Сивоконя (випускника НаУКМА, ФПрН-1996)

Лауреат конкурсу 2006 року на Ґрант Андрія Сивоконя - за кращий проект в НаУКМА із залучення коштів, що вже отримав фінансування від третьої сторони.

16 жовтня на урочистому зібранні могилянців та почесних гостей з нагоди 391 річниці славетної Києво-Могилянської академії та 15-річчя відродженого університету оголошені результати конкурсу на Ґрант Андрія Сивоконя (випускник НаУКМА, ФПрН, 1996 р.).

На цьогорічному конкурсі розглядалися 10 проектів, що відповідали критеріям:
  • проект вже виграв ґрант від третьої сторони або отримав схвальну підтверджену резолюцію про фінансування у період з 1 жовтня 2005 по 4 жовтня 2006 року
  • є актуальним та важливим у реалізації місії та стратегічних завдань розвитку НаУКМА або його окремого підрозділу
  • популяризує діяльність НаУКМА серед громадськості України та світу

Лауреатом 2006 року став проект “Розробка напівпроникних мембран з бактеріостатичною дією для систем водопідготовки”.
Керівник проекту – Анатолій Бурбан, завідувач кафедри хімії НаУКМА, директор Центру мембранних досліджень НаУКМА.

Метою проекту є розробка напівпроникних мембран, що пригнічують розвиток мікроорганізмів на своїй поверхні під час експлуатації обладнання. Отримання нових мембран з бактеріостатичними функціями має бути спрямоване на розвиток зворотноосмотичних, нанофільтраційних, ультрафільтраційних та мікрофільтраційних мембран, які використовуються в процесах виробництва питної води.

Третя сторона, що надала кошти на реалізацію проекту:
Український науково-технічний центр, http://www.stcu.int

Проект «Вдосконалення підготовки керівників галузі охорони здоров’я в Україні», керівник проекту Ірена Грига, керівник Школи охорони здоров’я НаУКМА відзначений спеціальною премією Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії.