Архів новин 2004 - 2012

Сценографія. Сезон 2006

Дата публікації: 20.10.2006, 19:39

24 жовтня у Галереї мистецтв НаУКМА ім. Олени Замостян відкривається виставка театральних художників

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЦЕНТР КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ

при Культурно-мистецькому центрі НаУКМА

представляє

виставку театральних художників

Сценографія. Сезон 2006

25 жовтня - 24 листопада 2006 р.

у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян

Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Відкриття: 24 жовтня о 18:00

Виставкою “Сценографія. Сезон 2006” Театральний центр Києво-Могилянської академії розпочинає серію щорічних презентацій творів київських театральних художників. Виставка має на меті представити глядачеві підсумок роботи художників київських театрів упродовж цілого сезону. До цьогорічної експозиції в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян увійшли роботи близько 20-ти художників театру: костюми, елементи декорації та реквізиту, фотографії з вистав, ескізи як здійснених так і нездійснених проектів.

Завдання щорічних підсумкових виставок – створити огляд ідей, провокацій театральних художників, на які київські театри спромоглися або не спромоглися минулого сезону та підштовхнути до ще смиливіших звершень у сезоні наступному.

Учасниками виставки є художники провідних київських театрів, серед них: Т.Соловйова, Л.Нагорна, М.Левитська, В.Карашевський, О.Татарінов, О.Вакарчук, І.Білецький, О.Гавриш, А.Александрович-Дочевський, О.Луньов, І.Несміянов, М.Погрібняк, Г.Іпатьєва, С.Коштелянчук, Б.Фірцак, В.Бариба та інші.

Автор проекту – Андрій Приходько

Куратори виставки: