Архів новин 2004 - 2012

У НаУКМА пройшла перша навчальна сесія

Дата публікації: 02.11.2006, 17:38

У НаУКМА пройшла перша навчальна сесія вчителів Києво-Могилянських колеґіумів у рамках спільного Європейського проекту "Inter Collegia" за програмою Tempus

З 30 жовтня по 3 листопада 2006 року в НаУКМА на факультеті інформатики проходила перша навчальна сесія вчителів Києво-Могилянських колеґіумів із застосування інформаційних технологій в освіті.
Навчальна сесія стала першим заходом підвищення кваліфікації вчителів у рамках спільного Європейського проекту Міжрегіональні навчальні курси з інформаційних технологій для мережі Києво-Могилянських колеґіумів "Inter Collegia" за програмою Tempus. Наступні сесії відбудуться на зимових і весняних шкільних канікулах.
Програма навчання передбачає налагодження постійної співпраці викладачів університету з викладачами колеґіумів через мережу Інтернет із використанням навчального порталу Emerecu.