Архів новин 2004 - 2012

Завершився конкурс Стипендійного фонду ім. Ігоря Ткаченка

Дата публікації: 03.11.2006, 13:13

Завершився конкурс Стипендійного фонду ім. Ігоря Ткаченка для слухачів сертифікатної програми кафедри теорії та методики зв'язків із громадськістю (PR) НаУКМА. Лауреатами конкурсу стали...

Завершився конкурс Стипендійного фонду ім. Ігоря Ткаченка для слухачів сертифікатної програми кафедри теорії та методики зв'язків із громадськістю (PR) Факультету Соціальних наук та соціальних технологій НаУКМА на здобуття двох студентських стипендій  ім. І. Ткаченка, одного із засновників сучасної PR- та  рекламної галузей в Україні.

Цьогорічними стипендіатами стали Олександра Ілляшова та Анна Зотова - студентки 4-го року навчання  Факультету соціальних наук та соціальних технологій.

Конкурсна комісія, до складу якої ввійшли і представники фундаторів стипендійного фонду - Сергій Ткаченко та Ірина Носар (директор з маркетингу компанїй "Євроіндекс"), - розглянула аплікаційні заяви та супровідні документи дванадцяти претендентів. Їх оцінено відповідно до проголошених умов участі в конкурсі.

Вітаємо переможців, бажаємо нових навчальних та професійних успіхів!