Архів новин 2004 - 2012

У НаУКМА відбувся міжнародний семінар

Дата публікації: 08.11.2006, 10:22

У НаУКМА відбувся міжнародний семінар "Соціальні та гуманітарні науки в Україні: основні дійові особи та стратегії"

30 та 31 жовтня в стінах НаУКМА відбувся колоквіум "Соціальні та гуманітарні науки в Україні: основні дійові особи та стратегії (1996-2006 роки)", організований кафедрою політології спільно з посольством Франції в Україні. Семінар зібрав спеціалістів у галузі соціології, політології, філософії та історії філософії. Його гостями були також представники французької політологічної науки - Ж. Мінк та А. де Тангі.

По закінченню семінару відбулася презентація  книжки "Українські інтелектуали: погляд із сьогодення".
В день закриття колоквіуму Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в України Ж.-П. Везіан вручив ордени кавалерів "Академічної гілки" В.С. Брюховецькому, Т.С. Голіченко, К.Б. Сігову. У своїй промові він відзначив, що викладачі та керівництво Національного університету "Києво-Могилянська академія" зробили значний внесок в розвиток інституційних, наукових та культурних зв'язків між Україною та Францією.