Архів новин 2004 - 2012

13 грудня у Національному палаці мистецтв

Дата публікації: 08.12.2006, 10:53

13 грудня у Національному палаці мистецтв відбудеться світова прем'єра Симфонічного Євангелія "Звершилося" А. Караманова за участі народної хорової капели "Почайна"

13 грудня у Національному палаці мистецтв "Україна" відбудеться світова прем'єра Симфонічного Євангелія "Звершилося"  А. Караманова за участі народної хорової капели "Почайна".

Алемдар Караманов - народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, видатний композитор-симфоніст сучасності. Симфонію "Звершилося" він написав у 1965 р. Нинішня прем'єра відбудеться з ініціативи НаУКМА та завдяки невтомному ентузіазму художнього керівника "Почайни" - заслуженого артиста України Олександра Жигуна та інших учасників.

Виконавці:

·       Заслужений академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України;

·       Народна академічна хорова капела „Почайна” Національного університету „Києво-Могилянська академія”;

·       Академічний хор ім. П. Майбороди Національної державної радіокомпанії України;

·       Хор хлопчиків та юнаків національної музичної академії ім. П. Чайковського.

·        Хорові колективи християнських конфесій.

Виконання симфонії буде супроводжуватися використанням найсучасніших технологій світлового, відео і звукового оформлення та неординарної режисури.

Квитки у касах Палацу "Україна" від 25 до 200 грн.

Адреса: вул. Велика Васильківська, 103.

Початок о 19.00.

Детальніша інформація за тел. 425-2154