Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд Тетра Пак Україна в НаУКМА

Дата публікації: 19.12.2006, 17:46

Стипендійний фонд Тетра Пак Україна в НаУКМА. Оголошено конкурс на здобуття двох стипендій на 2007 рік для викладацького складу кафедри філософії та кафедри філології Факультету гуманітарних наук НаУКМА

Національний університет "Києво-Могилянська академія"
"Тетра Пак Україна"
Проект НаУКМА "Іменний стипендійний фонд"

Оголошують конкурс
   на здобуття двох стипендій на 2007 рік для викладацького складу
 кафедри філософії та кафедри філології Факультету гуманітарних наук

Умови участі у конкурсі:
1) термін роботи в НаУКМА не менше одного року на момент оголошення конкурсу;
2) викладач кафедри  філософії;
3) викладач кафедри філології;
4) педагогічне навантаження не менше 0,5 ставки;
5) керівництво студентськими та/або аспірантськими науковими роботами;
6) майбутній стипендіат протягом року має бути готовим підготувати та подати у завершеному вигляді статтю до публікації у визнаному міжнародному науковому часописі (peer-reviewed) або наукову монографію/підручник/навчальний посібник до публікації у визнаному  науковому видавництві (peer-reviewed).

Процедура розгляду заяв та визначення кандидатури стипендіата:

- претендент подає заповнену аплікаційну форму* та своє  резюме (за визначеною формою*), а в разі наявності - текст статті або монографії, яку вже подано до публікації у визнаному міжнародному науковому видавництві або журналі (peer-reviewed), але на момент подання аплікаційної форми ще не затверджено до публікації;
- Конкурсна комісія розглядає документи, проводить зустрічі-співбесіди з претендентами, визначає та затверджує кандидатуру переможця.

Крайній термін подачі документів – 22 грудня 2006 року, до 16:00.

Переможця конкурсу буде визначено до 28 грудня. Початок виплати стипендії – січень 2007 року.

Документи треба подати у друкованому та електронному вигляді!

Кафедра філософії:
Сідько Тетяні Володимирівні

Кафедра філології:
Пелешенко Наталі Іванівні,

*Аплікаційну форму та форму резюме можна отримати на кафедрах у зазначених контактних осіб.