Архів новин 2004 - 2012

Могилянське „Молоде радіо”

Дата публікації: 04.03.2005, 12:59

Протягом березня у столичному радіоефірі на частоті 69,68 МГц з‘явиться принципово нове, могилянське "Молоде радіо”

(image)Протягом березня у столичному радіоефірі на частоті 69,68 МГц нарешті з‘явиться принципово нове, могилянське „Молоде радіо”. Його організатор – випускник Могилянської школи журналістики Стас Шумлянський.

Проект підтримали Києво-Могилянська Академія, Посольство США, радіо „Люкс” (яке надало свою частоту для трансляції передач „Молодого”) та багато інших організацій. Абсолютна більшість авторів – студенти Академії. Радіо охоплюватиме широкий діапазон тематики. Ефір складатимуть музика, передусім українська, та передачі. „Молоде радіо” – проект засадничо неприбутковий. З огляду і на хвилю, і на формат. Нам потрібна підтримка. І тут ми сподіваємося не тільки на гранти, а й на вітчизняний бізнес. Адже в усьому світі бізнес дбає не лише про прибуток, а й про своє „соціальне обличчя”, - зазначив Стас Шумлянський.