Архів новин 2004 - 2012

До уваги Могилянців,

Дата публікації: 17.01.2007, 14:53

До уваги Могилянців, відкрито доступ до нового електронного ресурсу - РУБРІКОН - інформаційно-енциклопедичного проекту компанії "Русс портал"

Маємо доступ (http://www.rubricon.com/) до 62 російськомовних енциклопедій та словників, 19 книжок, майже 60 тис. статей, 86927 ілюстрацій та мап.
Серед ресурсів порталу - універсальні енциклопедії (Большая советская энциклопедия, Иллюстрированный словарь, Российский энц. словарь, Брокгауз и Ефрон та ін.), мовні словники, галузеві енциклопедії та словники ( Финансово-кредитный словарь, Краткий словарь по социологии, Философский словарь, Экономика предприятия,  Статистика, Социальные теории организации , Словарь медицинских терминов, Информатика, Информационные технологии,  Всемирная история, Биографический словарь, Мифы народов мира, Народы и религии мира, Библейская энциклопедия, Американа, Литературный словарь, Кино та ін.)

Доступ лише в межах університетського містечка.

Свої побажання та відгуки про використання ресурсу надсилайте на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.