Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 04.03.2005, 14:58

3-го березня відбувся фінальний тур Всеукраїнського поетичного конкурсу "Молоде вино". Серед п’яти переможців конкурсу – четверо могилянців: представники факультету гуманітарних наук  Євген Смульський, Юлія Стахівська, Галина Глодзь (1-й р.н.) та Світлана Богдан (3-й р.н.). „Молоде вино” – це єдиний Всеукраїнський суто поетичний конкурс, започаткований 1994-го року. Його відбіркові тури проводяться в багатьох обласних центрах.

Організатори - „Творче об’єднання 500” та видавництво „Смолоскип”. Кращих у день змагання визначає журі (В. Моренець, Б. Жолдак, В. Даниленко, Р. Семків, О. Астаф’єв).