Архів новин 2004 - 2012

Новини Могилянської школи журналістики

Дата публікації: 25.01.2007, 21:25

Новини Могилянської школи журналістики з січня 2007 року можна дивитися по всьому світові

Із січня 2007 року новини Могилянської школи журналістики можна дивитися по всьому світові.

Розпочався новий, другий сезон новин, які готують студенти Могилянської школи журналістики.
19 січня відбувся перший у цьому році ефір інформаційної програми “Епізоди”, який наразі доступний для онлайнового перегляду за адресами: www.j-school.kiev.ua та http://www.youtube.com/watch?v=kgkjH06ph-U.

“Епізоди” – це 20 хвилин найцікавішої інформації про те, як жили Академія, Країна і Світ, якими їх побачили молоді журналісти. Програму щотижня готують студенти Могилянської школи журналістики в рамках телевізійного студійного практикуму під керівництвом досвідчених викладачів Могилянської школи журналістики та Огайського Університету – Юрія Паніна та Еріка Вільямса. Студенти самостійно працюють над програмою новин: вони по черзі виконують роботу продюсерів, режисерів, звукорежисерів, операторів та журналістів.

Проект розпочався 2006 року завдяки угоді про трирічну співпрацю між Могилянською школою журналістики і Школою телекомунікацій (TCOM) Огайського університету, який спонсорує Державний Департамент США. Телеканал СТБ також підтримує цей проект.