Архів новин 2004 - 2012

Україна рухається в Європу

Дата публікації: 05.02.2007, 12:26

Україна рухається в Європу. 8 лютого 2007 року з 10.00 до 18.00 у НаУКМА відбудеться наукова конференція

Україна рухається в Європу – це провідний мотив сучасного українського суспільства: політиків, науковців, фахівців у різних сферах громадського життя. Але що потрібно зробити для того, щоб кожен українець міг з упевненістю сказати, що він живе у державі, котра, у разі потреби, гарантує захист та підтримку своїм громадянам? На якому етапі забезпечення якості медичних та соціальних послуг перебуває Українська держава? Як вона має рухатися до рівня європейських стандартів? Цим та іншим питанням присвячена наукова конференція «Соціальна політика, соціальна робота й охорона здоров’я: як Україні досягти європейського рівня якості послуг?», що відбудеться 8 лютого 2007 р  з 10.00 до 18.00 у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія» за адресою: м. Київ, вул. Ільїнська, 9 (Культурно-мистецький центр, 2-ий поверх).
      Мета конференції: привернути увагу науковців, дослідників, експертів, фахівців, студентів до актуальних питань розробки і впровадження стандартів надання соціальних і медичних послуг, розробки, апробації та оцінки інноваційних моделей соціальних і медико-соціальних послуг, популяризація сучасних наукових, експертних напрацювань у сфері надання соціальних послуг. Планується, що на пленарному засіданні конференції виступлять представники Національного університету «Києво-Могилянська академія» (В. Брюховецький, Президент НаУКМА), Міністерства праці та соціальної політики (К. Міщенко, заступник директора Департаменту у справах інвалідів та людей похилого віку), Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту (С. Толстоухова, заступник Міністра), Державної соціальної служби для дітей, сімей і молоді (І. Пінчук, заступник директора), Британської Ради (Террі Санделл, директор), Представництва Європейської Комісії в Україні (С. Полюк, менеджер соціальних проектів) та інші.

Детальніша інформація за адресами:

на веб-сайті Міністерства праці та соціальної політики України, у тематичному розділі «Соціальні послуги» (www.mlsp.gov.ua/sp).

Школа соціальної роботи ім. В. І. Полтавця
вул. Волоська, 8/5, корпус 4, Київ 04070
Тел./факс (044) 417 40 38

Школа охорони здоров’я