Архів новин 2004 - 2012

Ювілей Могилянського інтелектуального клубу

Дата публікації: 05.02.2007, 13:09

Ювілей Могилянського інтелектуального клубу. 8 лютого 2007 року Могилянський інтелектуальний клуб святкує 10-ліття

Сьогодні інтелектуальні ігри є найпопулярнішим та найпотужнішим студентським рухом. Країни СНД вкриті мережею студентських клубів інтелектуальних ігор.

Могилянський інтелектуальний клуб, який представляє рух в „Києво-Могилянській академії”, є однією з найактивніших студентських організацій НаУКМА. Клуб співпрацює з адміністрацією університету, іншими ВНЗ України, інтелектуальними клубами світу, ЗМІ. Завдяки діяльності Клубу в Могилянці щорічно нараховується близько 20 команд, які є учасниками та переможцями численних турнірів з інтелектуальних ігор (Перша та Вища ліга м. Києва з „Що? Де? Коли?”, Чемпіонат м. Києва з „Брейн-рингу”, з „Своєї гри”, міжнародні турніри „Всесвітній день інтелекту”, Кубок Європи з інтелектуальних ігор, Чемпіонат м. Києва з „Що? Де? Коли?” серед студентів, Чемпіонат України з „Що? Де? Коли?” серед студентів тощо).

8 лютого 2007 року Могилянський інтелектуальний клуб святкує 10-ліття. З нагоди ювілею МІК проводить урочисті та розважальні заходи.

Свято розпочнеться о 18:30 за адресою: 1-й корпус НаУКМА, актова зала (217), вул. Сковороди, 2

Детальніша інформація: тел. (044) 463 71 13, факс (044) 463 67 83 е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , http://mic.org.ua