Архів новин 2004 - 2012

Візит В.С. Брюховецького до США

Дата публікації: 14.02.2007, 15:53

Візит В.С. Брюховецького до США. Президент НаУКМА В’ячеслав Брюховецький прибув у США для налагодження співпраці з університетами та обміну досвідом у системі тестування

Президент НаУКМА В’ячеслав Степанович прибув у США для налагодження співпраці з університетами та обміну досвідом у системі тестування.

У неділю, 11 лютого, В. Брюховецький провів зустріч із представниками української діаспори у Вашингтоні (Сілвер Спринг). На зустріч прийшло близько 100 осіб, серед них випускники Академії.

В рамках відвідин В.Брюховецького представники діаспори запланували серію презентаційних зустрічей з українцями і в інших містах США, зокрема:

16 лютого – Нью-Йорк

17 лютого – Нью-Джерсі

18 лютого – Чикаго

24 лютого – Детройт

25 лютого – Філадельфія

Під час зустрічей Президент НаУКМА ознайомить українську громаду у США зі здобутками, розбудовою та планами Києво-Могилянської академії.