Архів новин 2004 - 2012

Лариса Масенко отримала премію Грінченка

Дата публікації: 19.02.2007, 18:32

Лариса Масенко отримала премію Грінченка. За вагомий внесок у розбудову незалежної України, утвердження української мови
та формування національної свідомості
професора НаУКМА Ларису Терентіївну Масенко нагороджено премією ім. Б. Грінчекна

8 грудня відзначалася 138-ма річниця від дня заснування "Просвіти".  З цієї нагоди у Спілці письменників України на Головній Раді відбувся круглий стіл «"Просвіта". Державність. Мова». На святкуванні зібралися члени правління та представники різних обласних об’єднань "Просвіти", аби підбити підсумки роботи та обговорити плани на прийдешній рік.

Засідання Головної Ради завершили найприємнішим — нагородами. Зокрема, завідувачу кафедри української мови НаУКМА професору Ларисі Масенко присвоєно просвітянську премію імені Бориса Грінченка за вагомий внесок у розбудову незалежної України, утвердження української мови та формування національної свідомості.

Щиро вітаємо Ларису Терентіївну, бажаємо нових перемог і успіхів у професійній діяльності!

Більше інформації: