Архів новин 2004 - 2012

Dragon Capital – краща інвестиційна компанія 2006 року

Дата публікації: 23.03.2007, 17:10

Dragon Capital – краща інвестиційна компанія 2006 року. Компанія Dragon Capital оголошена переможцем загальнонаціональної рейтингової програми «Людина року» у номінації «Інвестиція року»

Компанія Dragon Capital, директором якої є Дмитро Тарабакін, випускник НаУКМА (1996 рік, ФЕН), оголошена  переможцем загальнонаціональної рейтингової програми «Людина року» у номінації «Інвестиція року».
Рішення, про те хто отримає таке почесне звання у різних номінаціях, приймали більше ніж 700 експертів Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «Людина року-2006».
Нагорода програми «Людина року» є ще одним свідченням лідерства Dragon Capital на фондовому  ринку України за підсумками  2006 р., адже досягнення Dragon Capital в 2006 році вже були відзначені трьома нагородами:

«Краща інвестиційна компанія України»  –  від міжнародного фінансового журналу  Euromoney;
«Краща фінансова угода року в Україні (IPO Родовід Банку)»  – від журналу Finance New Europe;
 «Лідер по об’єму торгів акціями на організованому фондовому ринку України» – від ПФТС.

В НаУКМА за ініціативи Дмитра Тарабакіна в 1995 році засновано Стипендійний фонд компанії Dragon Capital
- для факультету економічних наук НаУКМА (професорська стипендія)
- для менеджера по роботі з випускниками НаУКМА (адмiністративна стипендія)