Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 02.04.2007, 13:55

Результати «Рейтингової предметної олімпіади – 2007» з біології, фізики та хімії. 31 березня під час проведення Дня відкритих дверей НаУКМА була проведена «Рейтингова предметна олімпіада – 2007» з біології, фізики та хімії

31 березня під час проведення Дня відкритих дверей НаУКМА була проведена «Рейтингова предметна олімпіада – 2007» з біології, фізики та хімії.
Учасники вирішували завдання олімпіади письмово з подальшою перевіркою їх методичною комісією. Комісія складалась з провідних викладачів природничого факультету і очолювала її декан ФПрН Вишенська І.Ґ.
Згідно з Положенням «Про рейтингову предметну олімпіаду НаУКМА» підрахунок рейтингу учасників олімпіади починався тільки у разі, якщо він набирав не менш, ніж 50% балів із запропонованих завдань. 25% найкращих за рейтингом учасників олімпіади отримають сертифікат, бал якого може бути зарахований за умови їх участі в загальному вступному тестуванні тільки у разі вступу на відповідний напрям підготовки.
Переможці олімпіади отримують особисто або поштою сертифікат підписаний деканом факультету та секретарем приймальної комісії НаУКМА.

Підсумки: