Архів новин 2004 - 2012

Студент факультету гуманітарних наук НаУКМА, Віктор Ніколенко посів друге місце

Дата публікації: 03.04.2007, 17:22

Студент факультету гуманітарних наук НаУКМА, Віктор Ніколенко посів друге місце. у найвищий, п’ятій, категорії завдань загальнонаціонального етапу VII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України у 2006/2007 навчальному році було проведено VII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації у всіх областях України.

На першому етапі конкурсу (листопад 2006 року) взяли участь понад 18 тисяч студентів, у заключному етапі (27 січня 2007 р.) - 338 студентів.

Серед переможців студент НаУКМА Віктор Ніколенко, який посів друге місце у найвищій, п’ятій, категорії завдань загальнонаціонального етапу VII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

В цьому ж навчальному році, він отримав першу премію другого міського етапу VII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

Щиро вітаємо Віктора, бажаємо нових перемог і успіхів у навчанні!