Архів новин 2004 - 2012

5 квітня відбулася 15 сесія Академічної конференції -

Дата публікації: 10.04.2007, 16:33

5 квітня відбулася 15 сесія Академічної конференції - вищого колегіального органу громадського самоврядування НаУКМА

Зі звітом про діяльність університету в 2006 році виступив президент НаУКМА В.С.Брюховецький. Було також розглянуто питання про внесення змін до Статуту НаУКМА, відповідно до  чинного законодавства України, створено комісію для опрацювання та затвердження Статуту. Комісія має подати текст уточненого Статуту до 1 серпня 2007 року.

Ще однією важливою новиною було повідомлення про рішення В.С.Брюховецького піти з посади президента НаУКМА. Міністерство освіти і науки України  оголоcить всеукраїнський конкурс на заміщення вакантної посади президента НаУКМА.

Вибори відбудуться  29 червня на Академічній конференції НаУКМА, кандидатура переможця буде подана на затвердження Міністерством освіти і науки України.

В.С.Брюховецький і надалі планує брати активну участь у розвитку університету в статусі Почесного президента НаУКМА  та президента Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії.

Відбулося нагородження співробітників університету найвищою відзнакою НаУКМА «Медаль святого Петра Могили». За участь у розбудові національної української освіти, науки й духовності, за значний внесок у справу відродження та розвитку Києво-Могилянської академії були нагороджені:

Олександр Синявський, доктор технічних наук, доцент кафедри мережних технологій
Людмила Дяченко, віце-президент з економіки та фінансів
Сергій Квіт, декан факультету соціальних наук і соціальних технологій, доктор філологічних наук, професор
Костянтин Крамаренко, головний бухгалтер
Анатолій Бурбан, завідувач кафедри хімії, кандидат хімічних наук, доцент
Світлана Оксамитна, завідувач кафедри соціології, кандидат соціологічних наук, доцент