Архів новин 2004 - 2012

Команда «НаУКМА-Інфоком» - Чемпіон України

Дата публікації: 11.05.2007, 13:36

Команда «НаУКМА-Інфоком» - Чемпіон України. Вітаємо команду Києво-Могилянської академії «НаУКМА-Інфоком» з перемогою у змаганнях з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» та «Ерудит-квартет»

Команда «НаУКМА-Інфоком» - Чемпіон України

Вперше Чемпіоном України з інтелектуальних ігор серед молоді стала команда Києво-Могилянської академії «НаУКМА-Інфоком». Чемпіонат відбувся 7-9 травня у селі Вольноандріївка під Запоріжжям на базі відпочинку заводу «Мотор». За звання Чемпіона України змагалися більше 40 команд з усієї України, які потрапили на турнір після регіональних відборів. Друге місце посіла одеська команда «Кабмін», третє – харківська «От-Вінта». Основною номінацією у змаганнях є гра «Що? Де? Коли?», команда «Інфоком» стала першою також у грі «Ерудит-квартет».

Серед основних досягнень команди:
- Чемпіони «Національного університету «Києво-Могилянська академія» з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»;
- Триразові Чемпіони Києва серед студентів з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли»;
- Чемпіонат Києва з «Брейн-Рингу» (срібні призери);
- Переможці Всесвітнього он-лайнового турніру «СНІГ-2005»;
- Переможці Міжнародного турніру серед вузів «ТУЗ-2006»;
- Чемпіони України з молодіжного брейн-рингу, 2007;
- Дворазові віце-чемпіони України серед студентів з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли», 2005, 2006;
- Срібні та бронзові призери Кубку Європи з інтелектуальних ігор, Санкт-Петербург 2005, 2006.

Спонсором команди протягом трьох років є телекомунікаційна компанія «Інфоком» (www.infocom.ua). Інфоком – Ваш надійний лоцман в океані телекомунікацій.

Своєю перемогою команда отримала право представляти Україну на Кубку Європи з інтелектуальних ігор восени цього року!

Контакти:
      www.mic.org.ua – сайт Могилянського інтелектуального клубу.