Архів новин 2004 - 2012

12-й конкурс студентських наукових робіт у царині українознавства

Дата публікації: 14.05.2007, 10:15

12-й конкурс студентських наукових робіт у царині українознавства. Товариство української мови, Міжнародний добродійний фонд “Смолоскип” провадять конкурс студентських наукових робіт на тему: “НАРОД І СЛОВО”

Товариство української мови,
Міжнародний добродійний фонд “Смолоскип”

провадять

12-й КОНКУРС
студентських наукових робіт

Мета конкурсу – сприяти дослідницьким зусиллям молодих талантів у царині українознавства. Тема 2007 року: “НАРОД І СЛОВО”. Участь у конкурсі можуть взяти студенти й випускники шкіл.
 Встановлено 6 премій: одна ПЕРША (500 гривень), дві ДРУГІ (по 250 гривень), три ТРЕТІ (по 125 гривень). Переможці нагороджуються грамотами. Кращі студії будуть рекомендовані до друку. Всі учасники отримають цінні книги.
 Конкурс – творчий. До розгляду приймаються оригінальні, композиційно структуровані, логічні й грамотні наукові праці (крім курсових, дипломних та рефератів) в обсязі до 20 сторінок (із списком посилань включно), видрукуваних на комп’ютері шрифтом Times New Roman, кегль 12. До студії слід додати рекомендацію фахівця й відомості про автора (навчальний заклад, факультет, курс, адреса, телефон). Роботи надсилати поштою на адресу ТУМ або здавати в канцелярію ректорату до 24 травня. Переможців конкурсу журі оголосить у червні.

Рада Товариства

АСОЦІАЦІЯ ТОВАРИСТВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ