Архів новин 2004 - 2012

Міжнародній економічний форум студентів та професіоналів

Дата публікації: 16.05.2007, 17:46

Міжнародній економічний форум студентів та професіоналів «Проблеми перехідної економіки: український і польський досвід», 18-20 травня 2007 року

Наукової студентської організації НаУКМА East West Business
та
Факультету економічних наук НаУКМА

Міжнародний Форум
“The Challenges of Transition Economy: the experience of Ukraine and Poland”
(«Проблеми перехідної економіки: український і польський досвід»)

18-20 травня 2007 року

МЕТА ФОРУМУ: обмін досвідом між студентами та професіоналами щодо стратегічних питань діяльності компаній в таких сферах, як фінансовий менеджмент, маркетинг, управління та міжнародне співробітництво в умовах перехідного періоду України.

РОБОЧІ МОВИ ЕКОНОМІІЧНОГО ФОРУМУ –  українська, англійська, російська.

У Форумі візьмуть участь студенти з восьми областей України, а також дванадцять студентів із Польщі (представники Варшавської Школи економіки), представники українських та міжнародних організацій.

Форум буде проходити по трьох паралельних секціях: 1.Фінансовий менеджмент.  2. Маркетинг та управління. 3.Міжнародне співробітництво.

Свої доповіді представлять менеджери або керівники таких компаній та організацій: DELOITTE, INTALEV, Всеукраїнська молодіжна організація «ФУНДАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ», DECOR-SERVICE, ARMA-MOTORS, LIFE, TANGRAM, ARTERIUM та інших (детальніше - дивіться триденну програму Форуму англійською мовою).

Місце проведення:
1-й день, 18 травня, п`ятниця: 4-й корпус НаУКМА, ауд. 101 (відкриття, 15:00) та 4-316, 4-318 і 4-320 (паралельні секції);
2-й день, 19 травня, субота (продовження паралельних секцій) та  3-й день, 20 травня, неділя (бізнес-гра) – 6-й корпус НаУКМА, ауд. 6-201, 6-301 і 6-307

Запрошуємо всіх зацікавлених послухати доповіді учасників і взяти участь в обговоренні, а також стати учасником бізнес-гри у неділю 20 травня.

Детальніша інформація у програмі Форуму