Архів новин 2004 - 2012

18 травня відбудеться семінар для викладачів колеґіумів НаУКМА

Дата публікації: 17.05.2007, 19:20

8 травня відбудеться семінар для викладачів колеґіумів НаУКМА «Програма медіації однолітків як інструмент розв’язання конфліктів у школах»

Метою семінару «Програма медіації однолітків як інструмент розв’язання конфліктів у школах» є надати інформацію про програму медіації однолітків та можливості її застосування у профілактиці конфліктів у школах. Семінар проводить канадський експерт зі створення шкільних програм з попередження конфліктів - доктор Гедріка М. ван Ґурп.

До участі у семінарі запрошені представники колеґіумів НаУКМА (психологи, заступники директорів з виховної роботи, вчителі). Участь у семінарі безкоштовна.

Організатор -  Кафедра психології, педагогіки та конфліктології ФСНСТ, тел. (044) 425-31-24, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Контактна особа –  зав.кафедрою, проф. Андрій Гірник.