Архів новин 2004 - 2012

„Мир землі нашій”

Дата публікації: 25.05.2007, 13:05

„Мир землі нашій”. Живопис і графіка Людмили Задорожної 29 травня о 18.00 у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян

29 травня о 18.00

у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян

Національного університету „Києво-Могилянська академія”
    відкривається виставка
  „Мир землі нашій”

живопис і графіка  Людмили Задорожної

Народилася на Вінниччині в 1942 році. Художню освіту здобула в Училищі прикладного мистецтва (Києво-Печерська Лавра), пізніше – в студії В. Забашти  та  М. Родіна,  навчалася  на  графічному  факультеті Видавничо-поліграфічного інституту  ім. І.Федорова. Член Спілки художників України з 1979року.

„... Людмила  Задорожна   наче  уособлює  потребу  української  національної   свідомості  відчувати природу як  ідеал  краси  і  добра.   На  землі  тисячоліть,  коли  здається,  український   образотворчий простір насичений усіма проявами світової культури, особливо щиро  звучить у цьому багатоголоссі творчість української мисткині Людмили  Задорожної” –  Ніна Велігоцька,  мистецтвознавець.

УЧАСТЬ У ВИСТАВКАХ: з 1965-го року, це більш ніж 60 обласних, республіканських та всесоюзних виставок. Персональні: Державний музеї Т.Г.Шевченка, Київ (1972, 1996, 2000, 2003), Спілка письменників України, Київ (1979), Спілка художників України, Київ (1979), Мала академія, м. Гнідин Київської обл.(1989), Бюро Клауса Штайнхерстера, Гамбург, Німеччина (1991), видавництво "Обереги", Київ (1996), Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Т.Г. Шевченка, Київ (1997),  Представництво ООН в Україні, Київ (2001), Український фонд культури, Київ  (2002). Участь у гуртових виставках, серед яких міжнародні: "Der Kuss" в галереї "Raum &Kunst", Гамбург, Німеччина (1992), "Hanse-Pferd" у виставковому залі "Messe-Hallen",  Гамбург, Німеччина (1992),  виставка у м. Фослос, Німеччина (1992), у Лос-Анжелесі, Сан-Франціско, Невада-Сіті (США), також на Мальорці, Іспанія (з 1996 по 2000), у виставці "Образотворче мистецтво України, Москва (1985), у виставках українських художників у Берліні, Німеччина (1986) та в Софії, Болгарія (1986).

РОБОТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ:
в Україні: Державний музей Т.Г.Шевченка (Київ), Червоноградський  краєзнавчий музей (Київ), Криворізький краєзнавчий музей (Київ), Фонд НСХУ (Київ), Луганський художній музей, Чернігівський художній музей, картинна галерея Українського гуманітарного університету КНУ ім. Т.Г.Шевченка, Міністерство культури і туризму України, Український фонд культури;
за кордоном: галерея "Raum&Kunst" (Гамбург, Німеччина); Картинна галерея (Шевченко, Казахстан), "Українська оселя" (Маквілен, Франція); Музей гончарного мистецтва (Беркдорф, Франція). а також у приватних колекціях  в Україні, Чехії, Німеччині, Португалії, Польщі, ОАЕ, Сирії, Канаді, США, Японії, Франції.

Виставка триватиме до 16 червня 2007 року.

Адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії, Галерея мистецтв ім. Олени Замостян.

Галерея працює з 11:00 до 19:00 щоденно, крім неділі та понеділка.